Неділя, 21.04.2019, 10:09
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Фізика 9 клас [113]
Фізика 10 клас [101]
Фізика 11 клас [80]
Астрономія [52]
Коледж [29]
Документація на кабінет [7]
Розробки уроків [0]
Позакласна робота [17]
Роботи учнів [1]
Корисні посилання [7]
Різне [25]
Фото [8]
Методика [3]
Пошук
Друзі сайту
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нашому сайту

Каталог статей

Головна » Вчитель » Різне

"Нехороша" квартира

«Нехороша» квартира:

 як її визначити і як в ній вижити

 

 Давно помічено, що є бу­динки, в яких у людей погір­шується здоров'я. Наприк­лад, в гості зайшов - стало зле, або ж до бабусі на літо приїхав і занедужав, або ж -переїхав у нову квартиру і че­рез два-три роки несподівано до онколога потрібно йти. У народі такі місця називали згубними. Зараз кажуть - син­дром хворих будівель.

Повітря, яким ми дихаємо в квартирі

Лікар-алерголог Алла Олійник вважає, що зробити людину хво­рою може «неправильний» до­машній мікроклімат. Якщо вдень на роботі все чудово, а удома починається чхання, «грипоз­ний» стан, ломота в суглобах, безсоння, загальна слабкість і ця напасть триває тижнями, міся­цями і роками, винуватцем може бути саме квартирний мікроклімат.

За словами фахівця, повітря може бути хворим з кількох при­чин. По-перше, через пил: кімна­ти в будинку «провітрюються» гірше, ніж відкритий простір за вікном, а отже, і пилу в них на­копичується в 4-6 разів більше. По-друге, через пересушливість. Влітку ця проблема особливо ак­туальна для офісних приміщень, в яких використовуються кон­диціонери. Кондиціонер має вла­стивість «забирати» воду з по­вітря, знижуючи рівень вологості до неприпустимого рівня (20-30% при нормі від 45 до 60%). І, по-третє, від занадто вологого повітря. Якщо білизна у будин­ку довго сушиться, шпалери відшаровуються, паркет коро­биться, меблі розтріскуються, на стелях і на внутрішніх стінах ви­никають плями вогкості і дрібні крапельки конденсату, чорні плями, то в квартирі явно під­вищена вологість.

Електрика і електроніка

Однією з причин погіршення самопочуття в домашніх умовах Сергій Кириченко, завідувач ка­федри інформаційних технологій Інституту екології людини, нази­ває перенасиченість квартир електропобутовими приладами. За словами фахівця, холодиль­ник, мікрохвильовка, телевізор, мобілка, комп'ютер і інша побу­това техніка, а також ретрансля­тори (антени операторів мобіль­ного зв'язку, що стоять на дахах) випромінюють електромагнітні хвилі і так звані торсіонні поля, які можуть викликати порушен­ня здатності людини до сприй­няття інформації, від якого у людини може настати спазм су­дин, головний біль. Звичайно ж, всі ці недуги трапляються за умови, що людина довго - більше трьох-чотирьох годин - перебу­ває в зоні дії випромінювача.

Тож потрібно прибрати від уз­голів'я електронний годинник і всілякі зарядки, бра з плафона­ми, оберненими донизу, - світло повинне бути спрямоване вго­ру. Не повинно бути в спальні і бази радіотелефону. Можна також поставити кактус перед моніто­ром комп"ютера або телевізора, біля побутової техніки. Ця рос­лина має форму контура, що уловлює і заземляє невидимі хвилі, причому чим більше на рослині колючок, тим краще він діє. Але великою ефективністю він не володіє, оскільки нейтра­лізує тільки торс-поле, і то част­ково - максимум на 50%.
Як працює мікрохвильовка?  Атоми змінного струму змінюють полярність. Це створює тертя, змушуючись їжу нагріватись. Всередині мікрохвильовки є 2 450 000 000 Гц. Шкоди людському організму завдають хвилі частотою 10 Гц. Не можна стояти перед працюючою мікрохвильовкою!

Геопатогенні зони над розламами земної кори

На думку оператора біолокації, архітектора Ігоря Чуда, будинок може бути «хворим», якщо стоїть в геопатогенній зоні - поверхні землі, що знаходиться над роз­ломом тектонічних плит. У серед­ньому геопатогенні зони займа­ють до 40% всієї земної поверхні.

Тривала багаторічна дія геопа-тогенних зон на організм призво­дить до поступового зниження імунітету в 90% людей і виник­нення хвороб, у тому числі об­мінних, ендокринних і онкологі­чних. Ще є і дрібні лінії, що рівно­мірно покривають всю земну по­верхню, - так звані лінії Хартмана і Каррі. У місцях, де вони пе­ретинаються, утворюються дуже небезпечні вертикальні потоки.

Що робити? Щоб нейтралізува­ти дію геопатогенних зон, найлег­ше уникати тривалого перебуван­ня в них, грамотно розставивши меблі в квартирі. Головне, щоб на місцях пробоїв не стояло ліжко, крісло, стілець. Але гарантовано убезпечитися можна тільки пе­реїхавши в «чисте» місце. Щоб перевірити, чи не геопатогенне воно, можна викликати фахівців з біолокації або ж зробити це са­мому за допомогою рамки.

При виборі житла звертайте увагу і на матеріал, з якого воно зроблене. Краще за інші матеріа­ли утримує різні випромінюван­ня червона цегла, гірше - силі­катна (сіра) цегла (крім того, вона вбирає вологу, через що служить джерелом вогкості) і зовсім слаб­ко - залізобетон. Більше того, він навіть здатний підсилювати вплив негативної енергії.

 

Не секрет, що в одному домі почуваєшся затишно і добре, а в іншому щось душить і засмучує, туди йдеш без охоти, відчуваєш там дискомфорт, стараєшся якомога швидше повернутись додому. Наче й господарі приємні, і годують смачно, і вгодити стараються, а воно все не так.

Так відбувається тому, що в будь-якому будинку, квартирі, крім «заданої» енергетики, яку диктує земна кора, є і своя внутрішня енергоінформаційна структура. У позитивних зонах завжди рівно і високо горить полум’я свічки, в негативних – свічка коптить, вогник у неї слабкий.

Недарма ж існує давня традиція перед поселенням в дім запускати в нього кота. Якщо в домі все добре, тварина входить впевнено. Якщо ж кіт застигає на порозі, а потім рвоне назад – варто подумати про очищення житла.

В дім не варто приносити знайдені на вулиці предмети. Чужа річ завжди несе в собі могутній енергетичний заряд колишнього господаря. І якщо ця енергетика негативна, то в домі з’явилося ще одне несприятливе джерело.

Ніколи не приносьте в дім і свого поганого настрою, адже предмети, які оточують нас, чудово вбирають негатив. І краще за інших – дзеркала. Недарма після смерті людини їх прийнято завішувати. Через 40 днів після похорону повністю очистіть квартиру, бо, повернувшись з кладовища, ви чи ваші близькі могли внести в дім зло. Саме біля відкритих могил, коли відкриті «двері» у потойбічний світ, люди легко піддаються порчі, зуроченню, наговорам. Різко негативний заряд несуть у собі і фотографії покійних. Краще їх зняти зі стіни.

Завжди треба пам’ятати , що у вашому дзеркалі відображаєтесь не тільки ви, а й ті, хто до вас приходить. Щоб уникнути неприємностей , достатньо протерти дзеркало після відвідин вологою губкою, можна навіть змоченою у свяченій воді. Негативна енергія з вулиці накопичується на вашому верхньому одязі. Прийшовши з вулиці, мийте взуття, а пальта вішайте у деревяні шафи. Дерево не тільки затримує негативну енергію, а й додає позитивної енергії.

Ніколи не зберігайте довго старі речі. Ваше житло тягне вас у минуле.

Цілющими властивостями володіють кімнатні рослини: японський клен, герань, традесканція. Кипарис вважається деревом смерті, має негативну енергію.

Прекрасно коригує енергетику в домі звичайна вода. Поставити склянку води на ніч, а вранці винести за поріг і вилити тонким шаром, щоб вона швидко випарувалася.

Добре над дверима повісити гілочку ялівцю, полину, які відганяють всю нечисть.

Вїжджаючи в нову квартиру посвятіть її. Самостійно періодично хрестіть всі кутки свічкою восковою.  

Категорія: Різне | Додав: Yanok2524 (15.06.2015)
Переглядів: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: