Вівторок, 24.04.2018, 06:12
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Фізика 9 клас [105]
Фізика 10 клас [63]
Фізика 11 клас [76]
Астрономія [40]
Коледж [29]
Документація на кабінет [7]
Розробки уроків [0]
Позакласна робота [17]
Роботи учнів [1]
Корисні посилання [7]
Різне [23]
Фото [8]
Методика [2]
Пошук
Друзі сайту
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нашому сайту

Каталог статей

Головна » Вчитель » Різне

Вправи для учнів початкових класів при втомлюваності на уроках

На уроках, коли учні втомлюються, вчителю рекомендовано проводити наступні вправи.

Активні точки тіла людини:

Перша точка починається від рівня сосків до яремної ямки, вздовж передньо-середнього меридіана. Масажуйте цю "доріжку" із зусиллям, знизу вгору за спіраллю, не відриваючи пальців. Можна пройти декілька разіів. Окремо легенько - ямку.

Друга - на шиї, під щелепами справа і зліва. Покладіть сюди великі пальці рук і легко погладжуйте.

Третя - перед вухами і за ними. Спробуйте сильно розтягнути вказівний і середній пальці на двох руках. Тепер просуньте між ними вухо, відпустіть пальці і з силою розтирайте шкіру. Цей масаж поліпшує ваш зір і слух.

Четверта - на носі. Кулачками, кісточками великих пальців - швидко-швидко розітріть крила носа. Дихайте при цьому обов'язково носом!

П'ята - середина чола, "третє око". Покладіть три пальці на чоло всією площиною і, м'яко натискуючи, масажуйте, поки не відчуєте під рукою поглиблення. Тепер ви будете бачити те, що є невидимим і чути те, що не чується.

1. Складіть долоні перед грудьми пальцями догори, не дихайте, стисніть з усієї сили основи долоней, щоб руки затремтіли. Напружені мускули плечей і грудей. Тепер втягніть живіт і потягніться вгору. Нібито ви, опираючись на руки, виглядаєте з вікна. Лише 10-15 секунд - стало гаряче. Повторіть тричі, і в усіх в роті стане волого.

2. Складіть руки в замок, охопіть ними потилицю, напрвте лікті вперед. Потягніть голову до ліктів. Не опирайтесь, розтягуйте шийний відділ хребта. Тягніть рівно, так, щоб було приємно. 10-15 секунд.

3. Розітріть добряче вуха - спочатку мочки, а потім повністю - долонями: вгору - вниз, вперед - назад. 15-20 секунд. При цьому поцокайте язиком, як коник.

4. Зробіть масаж біологічно активних зон (точок) - це запобіжить простуді (див. початок).

5. "Ворона". Звук "ка-аа-аа-аар". Намагайтесь якнайшвидше підняти м'яке піднебіння і маленький язичок - 6 разів. Спробуйте робити це беззвучно і зі закритим ротом.

6. "Колечко" З зусиллям проводячи кінчиком язика назад по верхньому піднебінню, намагайтесь доторкнутися язиком до маленького язичка. Спробуйте робити це беззвучно, закритим ротом. Легше, швидше, ще швидше. 10-15 секунд.

7. "Лев". Дотягніться язиком до підборіддя. Ще далі, ще трішки! Повторіть це 6 разів.

8. Усміхніться і дозвольте дітям посміятися. Для цього достатньо спочатку сказати: "Си-и-и-и-р", а потім натиснути на "сміхотливу" точку - вона на кінчику носа і промовити "сміхотливі звуки" "ха-ха-ха", або "ги-ги-ги", спочатку повільно, потім швидше, ще швидше... 10-15 секунд. Пам'ятайте, що сміються переможці!

9. Швидко-швидко стискуємо і відпускаємо пальці рук і моргаємо, після того міцно закриваємо очі, стискаємо кулаки і говоримо: "Я справлюсь! Я можу, людина все може!" Як хочете - голосно або подумки.

10. Закиньте голову назад, витягніть вперед підборіддя - так, щоб шкіра на шиї натягнулась. Затамуйте дихання - дихайте тихо-тихо, ще тихіше, так тихо як можете. Посидіть так з хвилину. В голові ясно. Ледь-ледь напружте плечі, руки, потягніться - і до праці.

Н.М. М'ячіна

Категорія: Різне | Додав: Yanok2524 (31.08.2016)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: