Четвер, 23.11.2017, 15:52
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Запити [23]
Громадська рада [9]
Пошук
Друзі сайту




























Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нашому сайту

Каталог файлів

Головна » Депутат » Запити

Про прибудинкову територію у військовому містечку
22.04.2017, 10:56

Прибудинкова територія (проїзд автомобілів) стала непридатною для користування: великі вибоїни. Прошу вирішити дане питання позитивно.

Відповідь

Дубенська міська рада на Ваш депутатський запит про ремонт внутрішньобудинкової території на вул. Семидубській, 2, 4, 6 повідомляє, що дане питання розглянуто спеціалістами управління архітектури, будівництва та земельних питань з вивченням ситуації на місцевості.

Внутрішньобудинкові території на вул. Семидубській 2, 4, 6 потребують ремонту та включені в планувальний перелік об'єктів шляхово-транспортної мережі міста, на яких необхідно проводити ремонтні роботи.

У зв'язку з обмеженістю фінансування будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності міська рада у 2017 році не має можливості виконати роботи з ремонту дорожнього покриття.

Ремонт шляхово-транспортної мережі міста, включаючи зазначені території будуть проводитись по мірі надходження коштів до бюджету.

Категорія: Запити | Додав: Yanok2524
Переглядів: 43 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: