Субота, 16.12.2017, 10:22
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Запити [23]
Громадська рада [9]
Пошук
Друзі сайту




























Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нашому сайту

Каталог файлів

Головна » Депутат » Запити

Про облаштування тротуару навпроти магазину "Оленка"
28.04.2017, 20:40

В дощову погоду тротуар перетворюється в суцільне болото.

Відповідь

Дубенська міська рада на Ваш депутатський запит щодо облаштування тимчасового тротуару навпроти магазину "Оленка" в мікрорайоні "Базарчик" повідомляє, що дане питання розглянуто спеціалістами управління архітектури, будівництва та земельних питань з вивченням ситуації на місцевості.

Капітальний ремонт перехрестя вулиць Сурмичі, Мирогощанська, Семидубська та Грушевського передбачає влаштування тротуарів у зазначеному Вами місці. При фінансовому забезпеченні цього проекту будівельні роботи можуть бути розпочаті у 2017 році.

Категорія: Запити | Додав: Yanok2524
Переглядів: 40 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: