Четвер, 24.05.2018, 18:56
Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Запити [23]
Громадська рада [9]
Пошук
Друзі сайту
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нашому сайту

Каталог файлів

Головна » Депутат » Громадська рада

Протокол № 8. 03.12.2013.
27.02.2014, 02:02
Протокол
 засідання громадської ради при виконкомі Дубенської міської ради
 № 7 від 04.12.2013 року
Присутні: (12 членів) Янок П.Г., Метелюк С.С., Мельниченко М.Г., Саюк В.М., Можировська Н.В., Божко М.М., Грель О.С., Ніколайчук В.П., Оттов М.М., Пожарський А.С., Пономаренко А.М., Шевчук Е.А.
Запрошені: представники ЗМІ.
Порядок денний:
1.    Про політичну ситуацію в країні.

Слухали: Ніколайчука В.П., голову Дубенського районного відділення Українського фонду Соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил,
який зачитав звернення  громадської міської ініціативи «Грім».
Рекомендації:
1.    Прийняти до відома.
Голосували: «за» - 12; «проти» – 0; «утримались» – 0.
Слухали 1: Янка П.Г., голову Громадської ради, який зазначив, що в країні зростає напруга серед населення з приводу позиції Президента Януковича В.Ф. щодо не підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Євромайдан вимагає підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф. та зачитав заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Виступили: Саюк В.М. Президент відмовив допомогу Євросоюзу. Дубенчани бачать і можуть порівняти дороги, зміст і рівень навчання, перспективи молоді. Ініціативу взяли студенти. Школярі не бачать перспективи розвитку країни. Казначейство заблоковане. Підприємства вирізають, лікарні закривають. Пропоную в школах провести круглі столи, зустрічі і прийняти резолюцію. Рекомендувати управлінню освіти організувати проведення таких заходів у навчальних закладах. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС,  відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.  
Мельниченко М.Г. «Беркут» озвірів і бив дітей. Обурений поведінкою «Беркута», Президента Януковича В.Ф. та центральної влади. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Метелюк С.С. На Західній Україні йде планомірне знищення підприємств, економіки вцілому. Молодь протестує проти зла, корупції. Якщо продадуть землю, ми будемо ходити по чужій землі. Ми старше покоління підтримуємо молодь. В нас хочуть знищити дух, фізично. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Оттов М.М. Студенти завжди в історії були на передових позиціях. Молоді потрібен майдан. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Пономаренко А.М. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Грель О.О. Необхідно допомогти. Підтримую вимоги Євромайдану про підписання асоціації з ЄС та відставки Президента Януковича В.Ф., заяви-звернення депутатів Дубенської міської ради та звернення Дубенського майдану.
Шевчук Е.А. У Дубно створений комітет по збору допомоги. Тому це питання вирішується.
Рекомендації:
1.    Підтримати вимоги Євромайдану.
2.    Пропонувати громадським організаціям збір матеріальної допомоги для учасників Євромайдану.
3.    Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту пропонувати закладам освіти організувати круглі столи, бесіди, диспути з теми Євроінтеграції.
Голосували: «за» - 12; «проти» – 0; «утримались» – 0.
Голова правління ГР                                  П.Г. Янок
Секретар                                                      Н.В. Можировська
Категорія: Громадська рада | Додав: Yanok2524
Переглядів: 214 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: